Predaj lán

Shibari Dojo Bratislava nie je len miesto na komunitné stretnutia milovníkov shibari a workshopy, ale funguje tiež ako zdroj potrebného vybavenia pre všetkých čo viažu.

Čitať viac
Úrovne v shibari

Ak si si nie istý, ktorý workshop je pre teba vhodný, tu sme spísali základné rozdelenie úrovní riggerov podľa ich schopností.

Čitať viac
Čo potrebuješ na workshop?

Alebo čo sa nás ľudia pýtajú predtým ako prídu na svoj prvý workshop

Čitať viac
Bezpečnosť a súhlas v komunite shibari

Alebo o tom ako minimalizovať riziko prekročenia súhlasu vo viazaní, v kontexte dôvery medzi partnermi

Čitať viac
Často kladené otázky

Odpovede na otázky, ktoré vás najviac zaujímajú.

Čitať viac
Dôležité odkazy na komunitu

Pár zaujímavých odkazov, ktoré vám pomôžu zorientovať sa v rámci komunity.

Čitať viac
Čo môžeš očakávať na našich akciách

Bondage Jam, Tematický Jam, workshopy či pikniky. Aký je medzi nimi rozdiel a čo môžte od nich očakávať? Čítajte ďalej:)

Čitať viac
Starostlivosť o laná

Laná, ktoré pre vás pripravujeme v dojo, sú všetky výsledkom precíznej ručnej práce a dodávané z overených zdrojov vysoko kvalitnej juty. Tu sa budeme venovať primárne jutovým lanám, ktoré sú v rámci shibari najpoužívanejšie. Vačšina postupov platí však aj pre konopné laná.

Čitať viac
Čo je to shibari a kinbaku

Shibari je japonský štýl bondage pomocou lán, dnes už rozšírený do celého sveta. Shibari je vysoko estetické umenie na hranici artistického vystúpenia, hľadanie novej dimenzie partnerskej intimity, alebo erotickým bondage žánrom, podľa toho koho ktorá forma viac oslovuje.

Čitať viac
Ako to funguje v dojo

Vytvárame komunitné miesto na stretnutia a workshopy pre ľudí obdivujúcich tradičné umenie janponského bondage nazývanej shibari. Shibari je vysoko estetické umenie, hľadanie novej dimenzie partnerskej intimity, alebo erotickým bondage žánrom - podľa toho ako vám práve vyhovuje. Milujeme a rozvíjame všetky jeho formy.

Čitať viac