RopeIn - večer japonskej bondáže

Sobota, 21. okt 2023

Čas: 19:00 - 23:59
Cena: 15.00 € / osoba
Miesto: Mystery Pub, Miletičova 21, Bratislava
Kapacita: 60 miest
Voľných miest: ?
Kúpiť vstupenky

RopeIn je happening milovníkov japonskej bondáže (shibari), kde môžete vidieť v krátkych predstaveniach viazať ľudí ako ste vy.

Chceme vám ukázať shibari ako estetické umenie, partnerskú intimitu, jeho krásu a rôznorodosť. Toto všetko lanami a rukami ľudí, ktorí objavili alebo stále objavujú krásu tohto umenia. Dnes k nám prídu profesionálni riggeri, mená z domácej aj zahraničnej scény, zároveň ľudia s ktorými sa budete vedieť stotožniť a predstaviť si poľahky seba na ich mieste.

_MG_9253.jpg

Shibari je umenie japonského bondage pomocou lán. Je hlavne o pocitoch o dôvere medzi 2 ľuďmi, o intimite a odovzdaní sa jeden druhému. Pri shibari si posilňujete a prehlbujete vzťah k svojmu partnerovi, keďže mu musíte dôverovať. Shibari nieje vulgárne, ale určite vie povzbudiť aj vaše erotické predstavy.

Koho uvidíte

Počas Rope In večera uvidíte 4 páry, ktoré vám ukážu, čo pre nich shibari znamená a ako ho prežívajú. Rôzne formy, rôzne pocity, rôzne zážitky. To všetko vás čaká. Mená vystupujúcich budeme oznamovať priebežne.

2-2-1 (1).jpg

Počet miest je limitovaný. Ak máte nejaké otázky alebo by ste boli radi súčasťou tímu vystupujúcich, napíšte nám na email, alebo do facebook chatu, budeme sa na vás tešiť.

Pravidlá

Na akcii platí absolútny zákaz fotografovania, hlučného správania a porušenie má za následok okamžité vykázanie z priestoru bez náhrady vstupného.

Door open: 18:30

Door close: 19:00

Adresa:

priestory Creative Labyrinth, Šustekova 49, Bratislava

Email:

dojo@shibaridojo.sk

Nájdite nás na Facebooku:

https://facebook.com/shibaridojoba

Najbližšie workshopy

Workshop zväzovania pre nováčikov

Workshop zväzovania pre nováčikov

Sobota, 07. okt 2023
Základné úväzy, techniky, bezpečnosť
Viac info

Plne obsadené

Workshop Flow, emócie a manipulácia

Workshop Flow, emócie a manipulácia

Nedeľa, 08. okt 2023
Workshop Flow, emócie a manipulácia
Viac info

Posledné miesta!