Vianočný Kinky Bondage jam 12.12.2023

Utorok, 12. dec 2023

Event už skončil.

Pozor: Špeciálny typ podujatia!!!

 • Toto podujatie má iný predpísaný dress-code
 • Nie je umožnený vstup jednotlivcom, iba párom, alebo riggerom/riggerkám s viacerými partnermi (registrujte sa ako pár)
 • Schválené budú len páry, ktoré poznáme a už dojo navštívili
 • Obmedzenie kapacity priestoru na ~7 viažucich párov
 • 10-15 min po začiatku eventu sa dvere zatvárajú a nie je možný vstup ďalších návštevníkov

Príď si k nám aj s partnerom/partnerkou v utorok zaviazať do nášho útulného privátneho prostredia. Táto akcia je trochu iná, vhodná hlavne pre viažúce páry, ktorým nevadí o niečo viac odhalenej kože a viazanie na telo.

Privátnosť na akcii je zabezpečená a striktne dodržiavaná (pozri pravidlá). K dispozícii sú závesné body na kruhy, aj bambusy. Počas jamu nás pri viazaní sprevádza príjemná hudba (pozri vybavenie).

Dvere sa otvárajú o 19:25, zatvárajú o 19:45 (po tomto čase sa nebude môcť dostať do priestoru). Viazanie končí o 21:30. Na toto podujatie bude umožnený vstup len párom ktoré už navštívili dojo. Odporúčame preto sa vopred registrovať.

Vstupné: 5EUR/osoba. Prosím aby si tento príspevok na nájomné uhrádzal hneď po vstupe do pripravenej pokladničky, optimálne v drobných minciach. Pre častých návštevníkov máme permanentky s jedným vstupom zdarma.

Bety Mia Shibari I-20_2.jpg

IMG_20220928_092433_105 (1).jpg

Pre koho je jam určený

Jam je otvorený pre akýchkoľvek záujemcov o shibari/kinbaku, na akejkoľvek úrovni skúseností. Môžeš prísť ako jednotlivec-divák a pozrieť sa ako vyzerá shibari. Zoznámiš sa tiež s ľudmi z komunity. Môžeš prísť viazať s partnerom/partnerkou ako pár, alebo sa zastaviť pozrieť ako model(ka) ktorá chce skúsiť byť viazaná. Vytvárame bezpečný priestor v ktorom sa každý cíti pohodlne a bezpečne. Ak chceš viazať a nemáš ešte žiadnu skúsenosť, radi ťa uvidíme ako diváka zoznamujúceho sa so shibari, následne môžeš navštíviť niektorý z našich workshopov pre nováčikov (pozor, jam neslúži na vyučovanie viazania).

Priestor je prispôsobený na skupinové aktivity, podlahy sú upravené tak, aby bolo možné viazať aj na zemi. K dispozícii sú tiež závesné body na suspension shibari, prezliekáreň, sprcha, kuchynka, bezpečnostné vybavenie a lekárnička. Do priestoru nie je voľný prístup verejnosti, ani nieje do neho vidieť z ulice (má ale prístup prirodzeného svetla a vetrania), a garantuje dostatočnú úroveň intimity a anonymity.

Pozri si ako to vyzerá v priestore na youtube, alebo v reportáži TV Markíza.
Screenshot from 2020-06-06 17-29-04.png

Svoje laná (v obmedzenom počte bývajú aj na zapožičanie), cvičebnú podložku/karimatku/deku. závesné kruhy sú k dispozícii, ale môžeš si priniesť svoj.

Na tomto type podujatia je priamo očakávané vyzývavé, resp. kinky oblečenie. Oprášte svoje negližé, sexy spodné prádlo. Možte byť tiež topless (odhalená hruď), alebo sa odvážiť do väčšej miery nahoty. Minimálny povolený dress-code je negližé, teda atraktívne spodné prádlo. Účastníci nedodržujúci dress-code budú z podujatia vylúčení.

IMG_20220928_092414_147 (1).jpg


 • SSC (safe, sense, consent)
 • no-foto (ak chceš fotiť vlastné viazanie, je potrebné na toto vopred upozorniť)
 • no-full-nudity (topless vítaný, maj na sebe vždy aspoň dolný diel spodného prádla)
 • no-sex (žiadne sexuálne aktivity)
 • no-tuition (jam neslúži na vyučovanie viazania)
 • no-hard-spank (mierny spank - obvykle lanami je ok)
 • stop-voice-loud (neruš prosím ostatných pri viazaní)

Adresa:

priestory Creative Labyrinth, Šustekova 49, Bratislava

Email:

dojo@shibaridojo.sk

Nájdite nás na Facebooku:

https://facebook.com/shibaridojoba

Najbližšie workshopy

Workshop zväzovania pre nováčikov

Workshop zväzovania pre nováčikov

Nedeľa, 24. mar 2024
Základné úväzy, techniky, bezpečnosť
Viac info

Posledné miesta!

Workshop základov suspension shibari - závesy

Workshop základov suspension shibari - závesy

Sobota, 27. apr 2024
Workshop základov suspension shibari - závesy
Viac info