Shibari piknik 30.6.2019

Nedeľa, 30. jún 2019

Event už skončil.

Ak neviete čo s načatou nedeľou, najradšej by ste vyrazili v horúcom letnom počasí viazať niekam do prírody s aspoň trochou tieňa, tak vezmite svoje piknikové koše, laná a vyrazte s nami po bratislavských parkoch a záhradách.

64737596_450379792453509_6014750696140701696_n.jpg

Pre koho je podujatie určené

Podujatie je vhodné pre každého milovníka shibari. Chcete viazať, ste model(ka), alebo sa len dívať? Všetkých vás radi uvidíme. Nikde sa netreba registrovať, stačí len prísť.

Vždy vtedy keď sú na to vhodné podmienky. Z toho vyplýva určité riziko zrušenia podujatia z dôvodu nevyhovujúceho počasia. Sledujte nás preto na Facebooku, aby ste mali vždy posledné informácie.

Miesto konania vám bude vždy oznámené až v deň konania, pretože sa musíme prispôsobovať aktuálnym priestorovým možnostiam verejných parkov a záhrad.

Riggeri by si mali vziať svoje laná (prípadne aj kruh), ostatní účastníci aspoň deku, nejaké tekutiny, prípadne občerstvenie. A celkohovo hlavne dobrú náladu.

Ako oblečenie je najvhodnejšie priliehavé oblečenie (legíny, obtiahnuté tričká, atp...), prípadne pre modelky voľné sukne.

Môžem prísť aj keď neviažem?

Áno, ale prosím rešpektuj osobnú zónu viažucich párov.

Chcel by som skúsiť viazanie ako model(ka).

Budeme radi keď prídeš, a ak ti bude niektorí z riggerov sympatický, oslov ho/ju, porozprávajte sa a potom už len záleží na vás.

Chcel by som skúsiť viazať, nemám však skúsenosť ani laná

Toto podujatie nie je najvhodnejším miestom na to začať učiť sa viazať, dojo nebude mať laná na zapožičanie a ani riggeri priestor učiť niekoho úplné základy.

Budeme radi keď sa prihlásiš na niektorý z našich workshopov.

  • no-foto (ak chcete fotiť vlastné viazanie, je potrebné na toto vopred upozorniť),
  • no-nudity, no-sex, no-spank (nejdeme sa predvádzať ani zámerne poburovať, takže viažeme vždy na oblečenie a bez sexuálneho podtextu)
  • diváci prosím nerušte riggerov pri viazaní
Adresa:

priestory Creative Labyrinth, Šustekova 49, Bratislava

Email:

dojo@shibaridojo.sk

Nájdite nás na Facebooku:

https://facebook.com/shibaridojoba