Bondage jam 19.9.2023

Utorok, 19. sep 2023

Event už skončil.

Príď si k nám aj s partnerom/partnerkou v utorok zaviazať do nášho útulného privátneho prostredia. Akcia je vhodná nielen pre aktívne viažúce páry, ale rovnako pre kohokoľvek kto sa zaujíma o viazanie, chce sa zoznámiť s ľudmi z komunity shibari, alebo si chce ako nováčik vyskúšať viazanie v pozícii viazaného/viazanej.

Vytvárame komunitný priestor v ktorom si počas jamu môžeš spolu so svojim partnerom zaviazať, oboznámiť sa s tým ako fungujeme, aké aktivity chystáme, proste s nami stráviť čas. Počas jamu nemusíš vôbec viazať.

Privátnosť na akcii je zabezpečená a striktne dodržiavaná (pozri pravidlá). K dispozícii sú závesné body na kruhy, aj bambusy. Počas jamu nás pri viazaní sprevádza príjemná hudba (pozri vybavenie).

Dvere sa otvárajú o 19:25, zatvárajú o 19:45 (po tomto čase sa nebude môcť dostať do priestoru). Viazanie končí o 21:30. V prípade príliš veľkého počtu návštevníkov, bude do priestoru umožnené vstúpiť prioritne skôr príchodzím, viažucim párom a párom s permanentkami. Odporúčame preto sa vopred registrovať.

Vstupné: 5EUR/osoba. Prosím aby si tento príspevok na nájomné uhrádzal hneď po vstupe do pripravenej pokladničky, optimálne v drobných minciach. Pre častých návštevníkov máme permanentky s jedným vstupom zdarma.

20191029_202132.jpg

Pre koho je jam určený

Jam je otvorený pre akýchkoľvek záujemcov o shibari/kinbaku, na akejkoľvek úrovni skúseností. Môžeš prísť ako jednotlivec-divák a pozrieť sa ako vyzerá shibari. Zoznámiš sa tiež s ľudmi z komunity. Môžeš prísť viazať s partnerom/partnerkou ako pár, alebo sa zastaviť pozrieť ako model(ka) ktorá chce skúsiť byť viazaná. Vytvárame bezpečný priestor v ktorom sa každý cíti pohodlne a bezpečne. Ak chceš viazať a nemáš ešte žiadnu skúsenosť, radi ťa uvidíme ako diváka zoznamujúceho sa so shibari, následne môžeš navštíviť niektorý z našich workshopov pre nováčikov (pozor, jam neslúži na vyučovanie viazania).

Priestor je prispôsobený na skupinové aktivity, podlahy sú upravené tak, aby bolo možné viazať aj na zemi. K dispozícii sú tiež závesné body na suspension shibari, prezliekáreň, sprcha, kuchynka, bezpečnostné vybavenie a lekárnička. Do priestoru nie je voľný prístup verejnosti, ani nieje do neho vidieť z ulice (má ale prístup prirodzeného svetla a vetrania), a garantuje dostatočnú úroveň intimity a anonymity.

Pozri si ako to vyzerá v priestore na youtube, alebo v reportáži TV Markíza.
Screenshot from 2020-06-06 17-29-04.png

Svoje laná (v obmedzenom počte bývajú aj na zapožičanie), cvičebnú podložku/karimatku/deku. závesné kruhy sú k dispozícii, ale môžeš si priniesť svoj.

Najvhodnejšie je priliehavé oblečenie (legíny, obtiahnuté tričká, atp...), spodné prádlo bez pevných výstuží, čiastočná nahota viazaní nie je problém (odhalená hruď)

20200521_210648.jpg

hand-rope-black-and-white-woman-female-leg-603903-pxhere.com.jpg

  • SSC (safe, sense, consent)
  • no-foto (ak chceš fotiť vlastné viazanie, je potrebné na toto vopred upozorniť)
  • no-full-nudity (topless vítaný, maj na sebe vždy aspoň dolný diel spodného prádla)
  • no-sex (žiadne sexuálne aktivity)
  • no-tuition (jam neslúži na vyučovanie viazania)
  • no-hard-spank (mierny spank - obvykle lanami je ok)
  • stop-voice-loud (neruš prosím ostatných pri viazaní)

Adresa:

priestory Creative Labyrinth, Šustekova 49, Bratislava

Email:

dojo@shibaridojo.sk

Nájdite nás na Facebooku:

https://facebook.com/shibaridojoba