Workshop takate-kote - tri laná, naka, predné a bočné závesy

Viažete obstojne klasický hrudný úväz takate-kote, ale chcete sa posunúť ďalej? Na tomto workshope sa naučíte viazať rôzne verzie takate-kote, a to tak aby ste mohli riešiť predné (face up), aj bočné závesy.

V našom priestore sa nemusíte obávať o stratu súkromia, workshop je v príjemnom a privátnom prostredí s veľkým dôrazom na anonymitu.

Na workshop budú nadväzovať ďalšie témy, ktoré sa budú venovať náročnejším viazaniam so závesmi, workshop je dobrým základom na ich absolvovanie.

Program workshopu:

  • Zopakovanie správneho viazania TK, zamykanie rúk a vynechávanie horného wrapu
  • Ako správne viazať hlavné lano do závesu zadného a bočného
  • Pridávame tretie lano
  • Viazanie TK v štýle naka ryu
  • prestávka 30 min
  • Viazanie TK pre predný záves
  • Voľné viazanie

Pre koho je workshop určený

Začiatočníci a mierne pokročilí - páry, ktoré majú nejaké skúsenosti s viazaním, alebo sa zúčastnili niektorého z našich predchádzajúcich worskhopov základov. Pre účasť na workshope je vhodné ovládať aspoň single-column a mať za sebou viazanie takate-kote. Ak máte otázky k úrovni workshopu, ozvite sa nám cez chat eventu na facebooku.

Každému sa budeme podľa potreby individuálne venovať a pomáhať v učení.

Môžete sa prihlásiť aj ako jednotlivec, partnera na viazanie si však musíte vyriešiť napríklad v diskusii pod týmto eventom ešte pred účasťou, lebo pri viazaniach nebudete mať ako trénovať bez partnera.

Cieľom workshopu je lepšie pochopiť takate-kote, naučiť sa bezpečne viazať jeho ďalšie varianty. Naučíte sa základné a pokročilejšie viazania, ich estetiku a význam pre využitie pri závesoch, alebo znehybňovaní. Budete sa vedieť rozvíjať, pracovať s telom a cítiť sa pohodlne a bezpečne.

Priestor je prispôsobený na skupinové aktivity, podlahy sú upravené aby bolo možné viazať aj na zemi, k dispozícii sú závesné body na suspension shibari, prezliekáreň, sprchu, kuchynku. Do priestoru nie je voľný prístup, ani vidieť (má ale prístup prirodzeného svetla a vetrania), a garantuje dostatočnú úroveň intimity a anonymity.

3-4 jutové, alebo konopné laná s dĺžkou približne 8m, hrúbky 5-6mm určené na shibari (laná bude možné zapožičať na mieste, prípadne si ich aj zakúpiť pred a po workshope). Ak si nie ste istí, alebo sa chcete spýtať na dostupnosť, kontaktujte nás.

Cvičebnú podložku/karimatku/deku, niečo na pitie (v uzavretej nádobe), alebo občerstvenie (počas workshopu bude aj krátka 30 min prestávka)

Pohodlné oblečenie. Pre viazaného partnera je najvhodnejšie pohodlné športové oblečenie (legíny, obtiahnuté tričká, atp…)

  • no-foto (ak chcete fotiť vlastné viazanie, je potrebné na toto vopred pred začiatkom workshopu upozorniť),
  • no-full-nudity
Adresa:

priestory Creative Labyrinth, Šustekova 49, Bratislava

Email:

dojo@shibaridojo.sk

Nájdite nás na Facebooku:

https://facebook.com/shibaridojoba

Najbližšie workshopy

Workshop základov suspension shibari - závesy

Workshop základov suspension shibari - závesy

Sobota, 27. apr 2024
Workshop základov suspension shibari - závesy
Viac info