Workshop erotickej bondage - bondage for sex

Vzrušuje vás predstava podmanenia si svojho partnera pomocou lán? Ak sa chcete oboznámiť s vhodnými úväzmi pre vaše sexuálne hry, znehybniť svojho partnera, je dobrou cestou naučiť sa to práve na tomto workshope kinbaku.

Čo je kinbaku? V západnom svete sa pojmom kibanku väčsinou označuje tá časť tradičného umenia shibari (japonské bondage s použitím lán) ktorý si so sebou nesie pridaný význam erotického viazania, alebo sexuálnych pozícií. Práve na túto časť viazania sa zameriame.

V našom priestore sa nemusíte obávať o stratu súkromia, workshop sa bude konať v príjemnom a privátnom prostredí s veľkým dôrazom na anonymitu. Na workshope nedochádza k žiadnym intímnostiam, alebo prekračovaniu hraníc, ktoré by mohlo byť ostatným účastníkom nepríjemné.

Program workshopu

Presný program ešte pripravujeme...

Pre koho je workshop určený

Workshop je určený výhradne pre páry kde viaže muž svoju partnerku. Pretože prístup pre dominantné ženy viažúce mužov je odlišný, pripravíme o tejto téme zodpovedajúci samostatný workshop.

Zúčastniť sa môžu úplní začiatočníci ktorí ešte nikdy neviazali, aj mierne pokročilí. Pre nováčikov, ktorí ešte neviazali, zopakujeme základy na začiatku workshopu. Ak máte otázky k úrovni workshopu, ozvite sa nám cez chat.

Vzhľadom na citlivejšiu tému, odporúčame, aby sa na workshop prihlasovali páry, ktoré sú v nejakej forme intímneho vzťahu.

Každému sa budeme podľa potreby individuálne venovať a pomáhať v učení.

Cieľom workshopu je vás naučiť bezpečne viazať pre praktické aplikácie a ukázať jednotlivé možnosti úväzov v rôznych erotických pozíciách. Naučíte sa základné aj pokročilejšie viazania, pochopíte na čo si dávať pozor aby bolo viazanie príjemné pre oboch partnerov a vydržali ste v pozíciách čo najdlhšie. Budete sa vedieť ďalej samy rozvíjať, pracovať s telom partnera a cítiť sa pri tom pohodlne a bezpečne.

Priestor je prispôsobený na skupinové aktivity, podlahy sú upravené aby bolo možné viazať priamo na zemi, k dispozícii sú závesné body na suspension shibari, prezliekáreň, sprcha, kuchynka. Do priestoru nie je voľný prístup, ani vidieť zvonka (má ale prístup prirodzeného svetla a vetrania), a garantuje dostatočnú úroveň intimity a anonymity.

  • 3-4 jutové, alebo konopné laná s dĺžkou približne 8m, hrúbky 5-6mm určené na shibari (laná bude možné zapožičať na mieste, prípadne si ich aj zakúpiť pred a po workshope). Ak si nie ste istí, alebo sa chcete spýtať na dostupnosť, kontaktujte nás.
  • Cvičebnú podložku/karimatku/deku
  • niečo na pitie (v uzavretej nádobe), alebo občerstvenie (počas workshopu bude aj prestávka)

Pohodlné oblečenie. Pre viazaného partnera je najvhodnejšie pohodlné športové oblečenie (legíny, obtiahnuté tričká, atp…), čiastočná nahota nieje problém (hruď)

  • no-photo (ak chcete fotiť vlastné viazanie, je potrebné na toto vopred pred začiatkom workshopu upozorniť)
  • no-full-nudity
  • no-sex
Adresa:

priestory Creative Labyrinth, Šustekova 49, Bratislava

Email:

dojo@shibaridojo.sk

Nájdite nás na Facebooku:

https://facebook.com/shibaridojoba

Najbližšie workshopy

Workshop základov suspension shibari - závesy

Workshop základov suspension shibari - závesy

Sobota, 27. apr 2024
Workshop základov suspension shibari - závesy
Viac info