Tematický jam - Viažeme s inými partnermi

Nudí vás bežné viazanie a hľadáte niečo nové? Príďte si k nám zaviazať do útulného privátneho prostredia na jeden z našich tematických jamov.

Dnešnou témou je viazanie v negližé. Na tomto jame sa budete môcť viac uvoľniť, premeniť voľné viazanie viac na aktívnu play session. Dresscode je negližé, topless, alebo spodné prádlo. Nebojte sa zapojiť svoju fantáziu a užite si chvíle s partnerom.

Pozor: akcia síce posúva hranice viazania, nemýľte si ju však s erotickou "akčnou párty"!!! Ak si nieste istí náplňou tohto podujatia, prečítajte si pozorne celý popis a ozvite sa nám cez chat.

Shibari al Decadence
Davide MaestroBD La Greca

Akcia je vhodná pre kohokoľvek, kto aktívne viaže a nie je moc ostýchavý. Privátnosť na akcii je zabezpečená a striktne dodržiavaná - dnes žiadne fotenie! K dispozícii sú závesné body na kruhy, aj bambusy.

Nezabudnite na tú správnu náladu ;-)

SHIBARI by Zhenya Vlasov from INVASION Production on Vimeo .

Dvere sa otvárajú o 18:55, zatvárajú o 19:10 (po tomto čase sa nebude môcť dostať do priestoru). Viazanie končí o 21:30. Tento jam je otvorený len pre registrovaných účastníkov. Na toto podujatie sa nedajú uplatniť permanentky a zúčastniť sa budú môcť len overené páry ktoré už navštívili dojo, alebo na ktoré bude pozitívna referencia z iného shibari miesta, od riggera, atp... Ak vás ešte nepoznáme a chcete sa dostať na tento tematický jam, prídite najprv na ten bežný.

Pre koho je jam určený

Jam je otvorený pre akýkoľvek pár, ktorý aktívne viaže a má rád viac erotického iskrenia a viazania s väčšou plochou odhalenej kože. Žiadný účastnik by nemal mať problém s nastaveným dresscode u seba, ani u ostatných účastníkov. Na druhe strane, nemusíte sa obávať prílišnej nahoty, ide o jam s prvkami play session, nie swingers, alebo "akčnú párty". Rešpektovanie osobnej zóny ostatných účastníkov by malo byť samozrejmosťou. Pre účasť na tomto jame je potrebná registrácia. Zúčastniť sa budú môcť len overené páry ktoré už navštívili dojo, alebo na ktoré bude pozitívna referencia z iného shibari miesta, od riggera, atp... Ak vás ešte nepoznáme a chcete sa dostať na tento tematický jam, prídite najprv na ten bežný.

Priestor je prispôsobený na skupinové aktivity, podlahy sú upravené tak, aby bolo možné viazať aj na zemi. K dispozícii sú tiež závesné body na suspension shibari, prezliekáreň, sprcha, kuchynka, bezpečnostné vybavenie a lekárnička. Do priestoru nie je voľný prístup verejnosti, ani nieje do neho vidieť z ulice (má ale prístup prirodzeného svetla a vetrania), a garantuje dostatočnú úroveň intimity a anonymity.

Pozri si ako to vyzerá v priestore na youtube, alebo v reportáži TV Markíza.
Screenshot from 2020-06-06 17-29-04.png

Svoje laná, cvičebnú podložku/karimatku/deku. Závesné kruhy sú k dispozícii, ale môžete si priniesť svoj. Žiadne fotoaparáty a iné záznamové zariadenia, rešpektujte anonymitu ostatných účastníkov.

Keďže ide zároveň o play session, nehanbite sa priniesť si so sebou hračky ktoré používate pri viazaní a ktoré vás bavia (šatky, nástroje na spank, "roubíky", štipce, atp...) a použiť ich. Pre viac informácií pozrite prosím sekciu Pravidlá .

Primárne pre modely a modelky na toto podujatie platí striktný dresscode: negližé, topless, spodné prádlo, alebo iná forma čiastočnej nahoty. Povinné je len, aby ste mali na sebe celý čas minimálne spodný diel spodného prádla. Dnes viažeme viac na kožu, takže ak ste ostýchaví, tento jam radšej vynechajte. Pre viažúcich platí podobný dresscode ako odporúčanie, primárne však aby ste sa cítili pohodlne.

  • SSC
  • Žiadne fotografie, ani vlastné!
  • Nevstupujte do osobného priestoru iného viažúceho páru
  • Negližé, topless, alebo spodné prádlo pre modelov a modelky
  • Spank tak, aby ste hlasnejšími prejavmi nerušili ostatných
  • Žiadne otvorené sexuálne aktivity, ani žiadne odhalené genitálie!
  • Ide aj o play session, prineste si svoje "hračky" ;-). Použite ich, avšak s ohľadom na vyššie uvedené pravidlá.
  • Hate free . Sme ľudia s rôznymi tvarmi a rôznymi fyzickými predispozíciami. Nikto nieje odsúdeniahodný len preto ako vyzerá. Kto to nerešpektuje, opúšťa dojo.
Adresa:

priestory Creative Labyrinth, Šustekova 49, Bratislava

Email:

dojo@shibaridojo.sk

Nájdite nás na Facebooku:

https://facebook.com/shibaridojoba

Najbližšie workshopy

Workshop základov suspension shibari - závesy

Workshop základov suspension shibari - závesy

Sobota, 27. apr 2024
Workshop základov suspension shibari - závesy
Viac info